+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Як правильно відновлюватись спортсменам після тренувань

Як скаже вам будь-який тренер, для нормального розвитку спортсмена необхідні не тільки тренування, але і хороший відпочинок. Це не означає, що можна просто лягти в ліжко і насолоджуватися, необхідно розумно підійти до цього питання.

Необхідність відпочинку для спортсменів

Під час підготовки спортсменів їх м'язи постійно відчувають навантаження. Якщо не давати їм відпочивати, то дуже швидко ефект від тренувань значно знизиться, а потім піде на спад. Тому, правильна організація вільного часу має велике значення для досягнення високих результатів.

Правильна організація відпочинку

Дуже важливу роль мають спортивно-оздоровчі збори. Вони допомагають спортсмену відновитись та підготуватись до змагань. При виборі спортивно-оздоровчого комплексу важливо звернути увагу на його розташування та інфраструктуру. Бажано, щоб комплекс знаходився у безпосередній близькості з морем або у гірській місцевості, та мав спеціалізовані тренажери і зали для проведення занять. Адже, спортсменам після фізичних навантажень хочеться швидше відпочити, прогулятись на свіжому повітрі, а не споглядати краєвиди загазованих міст.

В такому випадку ви забезпечите повноцінний відпочинок своїй команді.

Спортивне харчування

Особливу увагу необхідно приділити харчуванню. Як відомо, це, мабуть, один з визначальних факторів при підготовці спортсменів.

Отже, якщо вдумливо підійти до вибору спортивного комплексу для проведення спортивно-оздоровчих зборів, то можна створити найсприятливіші умови для відновлення організму після тренувань. Основними критеріями можуть служити:

• зручне розташування в екологічно чистій місцевості;
• розвинута спортивна інфраструктура;
• правильне харчування;
• активна розважальна програма.

Організм повинен тренуватись, але, в той самий час, максимально відновлюватись!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий