+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Відновлення для професіоналів та любителів спорту

Дуже важливою складовою будь-якого тренувального процесу є відновлення. Багато  спортсменів-любителів вважають його необов'язковим і часто ігнорують, хоча це прямо впливає на результативність тренувального процесу і на загальний стан здоров'я.

Систематичне недовідновлення загрожує розвитком перетренированості, змінами в роботі серцевого м'яза і переходом наявних захворювань в фазу загострення. Так що там говорити, якщо навіть банальне недосипання призводить до збільшення кількості вірусних інфекцій в 3 рази, у порівнянні з людиною, яка спить 8-9 годин на добу.

До того ж ми повинні пам'ятати, що головним критерієм тренувань у любителів повинна бути безпека. І ми не потрібно працювати в стані неповноцінного відновлення (крім зовсім уже просунутих любителів), а якщо і застосовувати такі методики тренувань на максимум, то ще більш ретельно відновлюватися після подібних експериментів над своїм здоров’ям.

Сталим міфом є твердження того, що ефективне поновлення можливо тільки в професійному спорті (з огляду на свою дорожнечу і громіздкість). Все це нісенітниця. Велику кількість методик відновлення можна (і потрібно!) застосовувати і любителям. Це цілком доступно.

Запам'ятаємо головне - відновлення в аматорському і професійному спорті обов'язкове, воно є важливою частиною тренувального процесу і дозволяє зробити його не тільки максимально ефективним, але і безпечним.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий