+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Професійні спортивні збори

Дитячі спортивні збори і тренування - важлива складова розвитку команд у будь-якому виді спорту. Особливо важливо проведення літніх спортивних зборів, коли можна не розриватися між навчанням і тренуваннями, а максимально концентруватися на заняттях

Немає нічого кращого для підвищення кваліфікації, ніж участь у спортивних зборах. Адже, у спорті, як в казино, виграти випадково дуже важко. Без постійних тренувань і зборів займатися спортом марно. А для того щоб ці збори були продуктивні, дуже важливо їх правильно влаштувати, врахувати особливості кожного виду спорту.

СОК «Богатир» професійно організовує збори, адже його гості спортсмени, для яких спорт - це не захоплення, а частина життя! Персонал комплексу багато разів організовував спортивні збори і тепер, завдяки власному досвіду, знає, як це роботи максимально правильно.

На території комплексу створені всі необхідні умови та підготовки спортсменів різних напрямків підготовки, такі як:

  • зал з татамі;
  • футбольне поле;
  • танцювальний і хореографічний зали;
  • корт;
  • тренажерний зал;
  • стадіон «Черемош».

Але для успішного проведення зборів потрібно балансувати між тренуваннями, активним та пасивним відпочинком. Тому, у вільний від тренувань час юні спортсмени відвідують цікаві екскурсі, відправляються в піші гірські походи, катаються на велосипедах, плавають в річці Черемош, а пізно ввечері мають міцний сон в комфортних номерах.

Тому, проведення спортивно-оздоровчих зборів в СОК «Богатир» і зміна обстановки тренувань допоможе вашим командам психологічно, і додасть нових приємних емоцій від знайомства з природою та культурою Прикарпаття.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий