+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Катання на лижах в Карпатах

Одним із найкращих способів загартовуванню організму вважається заняття спортом. Комплекси вправ та навантажень кожна людина підбирає собі індивідуально, але всі вони з великою користю впливають  як на фізичний так і на психологічний стан організму людини. Регулярні заняття спортом на свіжому повітрі надзвичайно корисні для людей різного віку.  Дуже важливо приділяти час фізичним навантаженням, враховуючи сучасний "сидячий" спосіб життя більшості людей, як дорослих, так і дітей в тому числі. Окремо варто, приділити увагу дітям, які, як правило, в літній період часу проводять більшість часу на свіжому повітрі, бігаючи, катаючись на велосипедах, роликах і т.д. Але, в холодну пору року число фізичних навантажень у підлітків значно зменшується.

Варто відзначити, що в холодну пору року можна також зайнятися різноманітними видами спорту. Дітям захоплюючим заняттям може стати катання  на лижах  в Карпатах.

otdih2-min

Катання на лижах  стає відмінною профілактикою ожиріння, яке в останні роки все частіше можна зустріти вже навіть у дітей. Регулярні заняття на лижах покращують роботу дихальної системи, м'язового тонусу, ну і звичайно ж, спалюють зайві калорії.

За допомогою таких тренувань шкода від вживаних дитиною борошняних виробів, всякої смакоти і нездорової їжі мінімальна. Також зазначимо, що для дітей, які захоплюються зимовими видами спорту, характерна велика витривалість, ніж у решти однолітків.

Перш ніж відправити дитину займатися таким видом спорту, як катання на лижах, батькам необхідно подбати про комфорт свого чада в процесі тренувань. З цією метою необхідно придбати йому спеціальний одяг: лижні штани і лижну куртку. Дані речі виготовляються зі спеціального матеріалу, що забезпечує теплообмін і захищають організм від переохолодження.

Слід зазначити, що крім користі для здоров'я, заняття на лижах гартують силу волі підлітка, підіймаючи його психологічний настрій. Фахівці радять починати займатися цим видом спорту вже з 2-5ти років. У дітей до цього віку мускулатура ніг вже розвинена на такому рівні, щоб утримати рівновагу.

Для забезпечення безпеки в процесі занять необхідний якісний інвентар. Заняття з дитиною краще довірити кваліфікованому інструктору. А ще, найкраще займатись лижним спортом в Карпатах, оскільки саме тут все сприяє для вдалого заняття цим спортом.

І по завершенні нашої статьі, рекомендуємо вам переглянути відео урок катання на лижах від Семена.

1 ответ

  1. Семен мене взагалі вразив, молодець. Мені вже 25, а я ще не вмію кататись на лижах.

Оставить комментарий