+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Гірський рафтинг по Черемошу

Рафтинг! Ось найперше, що спадає на думку мандрівникам, які взахваті  від активного відпочинку. Якщо ви вмієте плавати, то такий відпочинок вам обов’язково сподобається. Це буде захоплююча подорож-пригода по порогам гірської річки Черемош. Примітно, що ця місцевість ідеально підходить як для новачків в світі рафтингу, так і для досвідчених професіоналів. Які, мабуть, знають, чого чекати від емоціональної гірської ріки. Швидкий спуск захоплює цілком.

Сплав по річці Черемош - це рафтинг для справжніх любителів активного відпочинку в Карпатах. Будьте впевнені в тому, що ця подорож і екскурсія перевищить всі ваші очікування. Все, чого ви могли хотіти від захоплюючого спуску в одній екскурсії, якщо її взагалі так можна назвати.

Бурхлива річка Черемош межує з високим Чорногірським хребтом, який постачає річку водою від танення снігу і дощів. Традиційно кращим часом, щоб здійснити сплав, є весна, але і в інші часи, при достатній кількості дощів, Карпати так і ваблять перевірити себе на витривалість і насолодитися драйвом від рафтингу по гірській річці! Адже, рафтинг по гірській місцевості - це унікальна можливість не тільки  насолодитись почуттям адреналіну, а ще й полюбуватись оточуючою природною красою, адже сплав триває більше години.

Відчуйте на собі цей нереальний свіжий гірський потік води, який рухається через пороги. Вас не буде покидати відчуття справжнього задоволення, адже це дійсно унікальна можливість насолоджуватись екстримом и зачаровуючим пейзажами. Це саме те, чого ви хотіли від подорожей.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий