+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Фотосюрреалізм: світ, населений бодибилдерами

Заняття активними видами спорту, в тому числі, і бодібілдінгом - це дуже популярне в сучасному світі проведення часу. Причому, з кожним роком «залізо качає» все більша і більша кількість людей. Ось сюрреалістичний світ, в якому живуть одні лише бодібілдери, і створив фотохудожник Курт Сталлерт (Kurt Stallaert) в серії своїх робіт Bodybuilder's World.

Бодібілдери - це особливий тип людей, яка готова витрачати величезну кількість часу і зусиль на те, щоб нескінченно покращувати пропорції свого тіла. У них особливий графік життя, особливий харчовий раціон, особливі погляди на світ. А фотохудожник з Портленда Курт Сталлерт навіть придумав, як повинен виглядати світ, в якому живуть одні лише бодібілдери. Його він і зобразив у своїй серії робіт з назвою Bodybuilder's World.

Згідно з уявленнями Курта Сталлерта, в бодибилдерском світі навіть діти займаються культуризмом - вони мають значні м'язові обсяги і вельми помітний, красивий рельєф. Гарний як для дорослих, але не як для дітей.

У серії робіт Bodybuilder's World Курт Сталлерт висміює зацикленість людей на свою зовнішність, безмежне прагнення будь-що покращувати в ній, яке, часом, виходить далеко за межі здорового глузду.

Причому, фотографії з серії Bodybuilder's World показують не тільки сучасність. Деякі з них стилізовані під знімки десятирічної, тридцятирічної і навіть сторічної давності. Це дає натяк на те, що подібна проблема існувала завжди, шлях і не в такому гіперболізованому вигляді, як в наші дні!

Серія Bodybuilder's World - це, з одного боку, попередження Людству щодо його зацикленості на зовнішньому вигляді, а з іншого - відмінна реклама спортивних залів, гідна того, щоб на неї звернули увагу.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий