+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Велопрогулянки

Прогулянки на велосипеді - заняття захоплююче і цікаве, особливо якщо це вело прогулянки по Карпатах. Свіже гірське повітря, мальовнича природа, захоплюючі краєвиди не тільки радують око, але і роблять фізичні заняття оздоровчими. Адже їзда на велосипеді - це відмінний спосіб загартовування і підвищення імунітету.

Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» запрошує Вас на незабутні вело прогулянки горами. На Вас чекає цікава подорож до дуже мальовничого урочища «Лужки», яке являється ландшафтним заказником загальнодержавного значення. В урочищі знаходяться дуже цінні природно мінеральні джерела зі слабо мінералізованою водою, яка має унікальний сульфатно-алюмінієво-залізний склад з присутністю марганцю, нікелю, кобальту та інших мікроелементів.

Споглядання красот карпатської природи сприяє зняттю стресу та відчуттю умиротворення і душевного спокою. Процес релаксації і перемикання уваги часто дозволяє знайти нестандартні рішення різних проблем. А ще один важливий факт говорить про те, що завдяки насиченню крові киснем із чистого гірського повітря поліпшується пам'ять, активізується розумова діяльність.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий