+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Великий теніс

Наш Спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир" позиціонує себе, як місце де можна досягти неймовірної гармонії тіла і душі. І, в свою чергу, ми створюємо для цього всі умови! Довкола нашого комплексу розкинувся чарівний природний ландшафт, повітря просякнуте чистотою , що наче дзвенить, суцільна тиша і спокій і безліч ідей для зеленого туризму… А у самому комплексі життя вирує і кипить – ми за спортивний стиль життя!

Особливої уваги, звісно, заслуговують наші корти для гри у великий теніс – гордість нашого комплексу! Хочеться зазначити, що, незважаючи на те, що це відкриті корти, але у будь-яку пору року вони залишаються доглянутими і мають чудовий вигляд. Покриття цих кортів (хард) завжди чисте та ідеально рівне, не ковзає.

Обладнані корти згідно зі всіма спортивними нормам, тому тренуватися тут можуть спортсмени будь-якого рівня підготовки – як старожили тенісу, так і ті, хто вирішив спробувати свої сили у цьому виді спорту саме на відпочинку у Спортивно-оздоровчому комплексі "Богатир".

Тому, якщо Ви не мислите свого життя без гри в теніс навіть на відпочинку, або давно мрієте навчитись грати, наш комплекс радо відкриє свої двері перед вами!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий