+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Тренажерний зал

Основний ухил нашого комплексу відпочинку «Богатир» - це поєднання оздоровлення та спорту. І для досягнення цієї мети ми маємо усі умови. Для зміцнення здоров’я у нас є унікальні природні фактори, що сприяють зміцненню імунітету і підняттю настрою, а для підтримання себе у гарній фізичній формі ми пропонуємо своїм гостям безліч спортивних занять.

Особливої уваги заслуговує наша тренажерна зала. Тут зможуть підтримувати себе у бездоганній формі, як професійні спортсмени, так і новачки, які вперше наважились долучитись до спортивного способу життя, саме перебуваючи на відпочинку у нас. Адже тренажери і спортивний інвентар у спортивно-оздоровчому комплексі "Богатир" підібрано таким чином, що тренування будь-якого рівня можуть бути проведені комплексно та збалансовано. Ми маємо всі найпопулярніші тренажери, які найчастіше використовуються для підтримання тіла в ідеальній формі.

Окремо хочемо зазначити той факт, що весь розташований у тренажерній залі інвентар підтримується в ідеальному робочому стані і у виключній чистоті. Тому займатись тут буде не тільки корисно, але й приємно.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий