+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Настільний теніс

Якщо Ви за зелений туризм і просто обожнюєте відпочинок на лоні природи, то Спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир" – це саме те, про що Ви мрієте! Ми маємо всі умови, для того, щоб Ваш відпочинок дійсно мав змогу наповнити вас новими враженнями, додати життєвих сил і дати можливість єднання з природою.

Особливо цікаво у нашому комплексі буде проводити час тим, хто підтримує активний і спортивний спосіб життя. Адже ми маємо всі умови для того, щоб Ви проводили свій відпочинок з максимальною користю.

Окремої розмови варта наша зала для занять маленьким тенісом, або, як його називають ще, - пінпонгом. Обладнана вона за останнім словом спортивної техніки і має весь необхідний інвентар. Розрахована на одночасне знаходження двох пар гравців (встановлено два тенісних столи відомого бренду). Навіть професійні тенісисти окремо наголошують на тому, що наша зала для настільного тенісу підходить ідеально – простора, має достатньо високі стелі, неслизьку підлогу та достатній рівень освітлення.

І навіть якщо Ви не є професійним тенісистом, а просто любите активно проводити свій час с друзями – ми впевнені, що Ви з задоволенням зіграєте в пін-понг у нас.

А ще, стіни нашої зали бачили багато професійних спортсменів, але й не мало і тих, хто ракетку взяв у руки вперше саме перебуваючи у нас. Якщо Ви жодного разу не грали у пінпонг – запрошуємо спробувати! Впевнені - Вам сподобається!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий