+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Екскурсії

Завітавши до СОК «Богатир», скористайтеся можливістью поєднати спокійне проведення часу на свіжому повітрі з різноманітними поїздками, та вирушайте на одну з екскурсій Карпатами, — мальовничим краєм, сповненим таємничості.

Багатовікова історія околиць карпатських гір дозволяє значно урізноманітнити відпочинок в Карпатах, особливо цікавим буде відвідування культурно-історичних центрів, що оповідають про побут і культуру різних народностей, які проживали на території українських Карпат.

Найбільш примітними пам'ятниками історії Карпат прийнято вважати середньовічні архітектурні споруди - кам'яні замки, кожен з яких має свою цікаву історію. На окрему увагу заслуговують Мукачівський і Ужгородський, Пнівський та Хустський замки, Хотинська фортеця.

Яремча. Невелике містечко на Гуцульщині в оточенні гір. Дуже доброзичливі і привітні місцеві жителі. Є кілька дерев'яних церков (Михайлівська, Іллінська, Успенська), водоспади Пробій і Дівочі Сльози, міні-зоопарк, де живуть олені, козулі, дикі кабани. Можна пройтися по пішохідному маршруту «Стежка Довбуша» до скель Олекси Довбуша або піднятися на одну з гір.

Коломия. У місті знаходиться єдиний в світі музей української писанки. Колекція становить понад 6000 експонатів.

Ужгородський замок. Першу фортецю на пагорбі побудували ще в ІХ столітті на території поселень білих хорватів. Через кілька століть починають будувати кам'яну фортецю, яку перебудовували багато разів. Він має вигляд оборонної споруди у формі трапеції. Всередині - близько 40 приміщень. Зараз в Замку розташовується Ужгородський Закарпатський музей.

Синевир. Озеро вважають «візитною карткою» Українських Карпат. Його ще називають «Морське Око». Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Дорога на Синевир (не дуже зручна) веде через мальовничі гірські куточки.

Берегово. Невеличке містечко, де проживає багато угорців, відомий своєю архітектурою - католицьким костелом і реформатською церквою, будівля колишнього імперського суду. До наших днів збереглися винні підвали. Але найчастіше в Берегово їдуть, щоб поплавати в термальному басейні з мінеральною водою. Але пам'ятайте - басейн під відкритим небом.

Любителям активного відпочинку пропонуються велосипедні поїздки, рафтинг, поїздки на квадроциклах, катання на конях. Під час екскурсій в цьому регіоні Карпат є що подивитися.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий