+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Більярд

  • Більярд в Карпатах фото
  • biljard
  • biljard1
  • A168F6EE-D482-4746-9448-7FE53D05F141

Відпочинок у нашому Спортивно-оздоровчому комплексі «Богатир» - це завжди корисно для здоров’я та дуже цікаво. Природа Карпат гарна у будь-яку пору року – і засніженою зимою, і зеленіючим літом, і квітучою весною, і барвистою осінню.

Та ландшафт – це не єдине, чим може пишатися наш спортивно-оздоровчий комплекс. Є в нас розвага, яка підійде всім без виключення. І тим, хто у неймовірній фізичній формі, і тим хто спортом не цікавиться, і азартним гравцям, і тим, хто любить спокійний відпочинок. Безперечно, мова іде про більярд!

Наша зала для більярду достатньо простора, аби прийняти багатьох відвідувачів. Тому Ви безперечно можете зібратися тут із цілою ватагою друзів і влаштувати справжній турнір. А якщо Ви любите побути наодинці і порозмислити над справами, граючи у більярд, то це також можливо – тут вас ніхто не потривожить!

Окремо хочеться сказати про облаштування більярдної кімнати в Спортивно-оздоровчому комплексі «Богатир» - обладнана вона згідно усіх актуальних норм для гри у більярд. Тому грати тут комфортно буде не тільки новачкам, але й тим, хто займається більярдом на професійному рівні.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий