Зимові збори у Карпатах

Зима - це чи не найкраща пора для спортсмена! Саме у цей кожен має можливість підвищити власний рівень і відвідати спортивні збори. І про їхню користь годі і казати - кожен після такої поїздки відчуває, що він став на голову вище у професійному плані.
15vYZScI4Vuo
Окремою темою будуть зимові збори у Карпатах - чисте повітря, що ніби бринить, казкова природа з лісами і горами, багато снігу і повне відключення від повсякдення. Той, хто приїхав у Карпати хоч раз, назавжди буде закоханим у велич і різноманітність цього краю і приїздитиме сюди знов і знов. Ще однією рисою Карпат є те, що кожного разу, навідуючись сюди, ви відкриватимете щось нове .
XlqDGco8M8M
Спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир" спеціалізується саме на проведенні спортивних зборів та у організації відпочинку спортсменів. У нас є абсолютно все, що необхідно для того, щоб збори пройшли з максимальною користю:
• Сучасні номера, в яких є все для гарного відпочинку;
• Добре облаштований конференц-зал;
• Затишна кімната відпочинку, де можна гарно провести час та пограти у настільний теніс;
• Спортивні зали для проведення тренувань, змагань чи майстер-класів;
• Добре обладнані тенісні корти;
big_image_1428481384622
Та найголовніше те, що ми маємо великий досвіт у влаштуванні спортивних зборів у Карпатах - безліч спортивних команд і спортсменів відвідали спортивно-оздоровчу базу "Богатир" і залишилися повністю задоволеними.
Та цікавим є не тільки відпочинок на нашій базі, а й екскурсії по довколишнім місцинам. Тут дійсно є на що подивитися і те, що буде приємно згадувати, приїхавши додому.
Спорт-кафе
Одним словом: ваш комфорт, затишок і дозвілля ми повністю беремо на себе! І знайте - з цією задачею ми впораємося на "відмінно!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий