+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Зимові види спорту для дітей

Те, що спорт корисний для здоров'я, ні у кого не викликає сумніву, але коли мова заходить про дітей, завжди виникає питання: з якого віку можна ставити дитину на лижі, ковзани або сноуборд.

Зимові види спорту в цілому корисні для дітей, тому що всі вони пов'язані з високою руховою активністю і перебуванням на свіжому повітрі, добре розвивають координацію, сміливість і силу волі. Але перш ніж віддати дитину в секцію фігурного катання або поставити її на гірські лижі, потрібно все дуже добре зважити і багато передбачити.

Існують рекомендації, згідно з якими ставити дитину на ковзани слід не раніше 5-6 років, на лижі - в 8 років, віддавати в хокей тільки після 9 років. Природно йдеться про заняття в спортивних секціях, але про ці терміни не слід забувати, навіть якщо ваш малюк просто катається на лижах.

Справа в тому, що ці рекомендації даються не просто так. Вони базуються на знаннях про особливості розвитку скелета, зв'язкового апарату, м'язів, нервової діяльності, що відповідає за здатність людини до узгоджених координованих дій, вміння передбачати наслідки тих чи інших вчинків. Нехтування цими порадами може привести до серйозних травм.

Якщо ви купили дитині ковзани або збираєтесь поставити її на гірські лижі - подбайте про правильну екіпіровку, необхідну для захисту, щоб уникнути травм на першому етапі, коли дитина тільки освоює новий для неї вид діяльності. В іншому випадку ви ризикуєте відбити у малюка будь-яке бажання кататися на лижах або ковзанах, або отримати серйозну травму, яка може стати перешкодою для подальшої спортивної кар'єри навіть при сильному бажанні дитини продовжити навчання.

Катання на ковзанах і лижах для душі підійде практично всім дітям, крім малюків з хронічними захворюваннями легенів, астмою і сильною короткозорістю.

Обдумайте всі можливі варіанти занять спортом для вашої дитини. Пам’ятайте, що спорт-це невід’ємна частина життя здорового та фізично розвиненого малюка.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий