Зимові розваги

Зимові спортивні збори, ігри на свіжому повітрі, ліплення сніговиків, катання на санках, дружній вихід на шашлики, піші прогулянки з друзями і багато іншого - все це приносить користь організму і дарує масу яскравих і веселих емоцій.

Активний зимовий відпочинок сприяє зміцненню імунітету та поліпшенню загальної фізичної форми. Ходьба на лижах і катання на ковзанах приводять м'язи в тонус, адже на морозі при фізичних навантаженнях виділяється більше енергії, що сприяє зміцненню м'язів і спалюванню калорій.

У зимовий період ви може вибрати заняття на свіжому повітрі, яке вам до душі. Не варто переоцінювати свої сили, все потрібно робити поступово, тобто переходити від простих до більш складних елементів зимового відпочинку. Почніть з піших прогулянок з друзями. Не забувайте про переохолодженні організму - беріть на прогулянки термос з гарячим чаєм. При іграх у сніжки або ліпленні сніговиків потрібно стежити, щоб рукавиці не промокли, а краще мати дві пари з собою.

Зимовий активний відпочинок - це частина спортивного способу життя. Відпочивайте із задоволенням і користю. Пам'ятайте, що здоровий спосіб життя - це не тільки фізкультура і спорт, а й здоровий сон, правильне харчування, гігієна і інші складові, що в повному комплексі надає спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир».

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий