Cпортивно-оздоровчі збори клубу «Кратос» (м.Київ) по змішаним єдиноборствам

З 18 по 28 липня на буковинській землі в комплексі «Богатир» проходили спортивно-оздоровчі збори клубу «Кратос» (м.Київ) по змішаним єдиноборствам. Ці збори стали важливим етапом у підготовці молодих спортсменів до Чемпіонату України та Чемпіонату м. Києва.

Чисте гірське повітря та мальовничі краєвиди Карпат суттєво сприяли оздоровленню дітей, правильному психологічному настрою команди, ефективності тренувань та якості їхньої спортивної підготовки. Але результативним зборам не менше посприяла атмосфера та комфортні умови проживання і тренування у спортивно-оздоровчому комплексі «Богатир». Адже у комплексі є всі необхідні умови для проведення спортивних зборів та змагань, а також комфортні побутові умови і якісний відпочинок.
2bgtoxQ3IDo
Для тренувань борців СК «Кратос» були доступні тренажерна зала, зал для боротьби, обладнаний татамі, а також стадіон «Черемош», що знаходиться в 50 м. від комплексу.

Свій вільний час спортсмени проводили теж досить активно. Оскільки біля спортивно-оздоровчому комплексі «Богатир» протікає дві гірські річки «Черемош» та «Віженка».
5pvZstp0MHE

7K9jHlCLvQ0

dmd5z_nY9yY

FMK7Idn2BSM

NqMwC91FQBE

s1deSF-_7I0

xwX8aakAr6M

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий