1-25 серпня 2015 року на спортивно-оздоровчій базі «Богатир» пройшли збори київського клубу бразильського джиу-джитсу Gracie Barra Kiev.

21-25 серпня 2015 року на спортивно-оздоровчій базі «Богатир», що розташована серед мальовничих Карпатських гір, неподалік буковинського містечка Вижниці, пройшли збори київського клубу бразильського джиу-джитсу Gracie Barra Kiev.
На зборах були присутні керівники клубу Артем Сидоров та Вадим Пузанов, які відзначили прекрасні умови для спортсменів, які створені в цьому райському куточку України. Мальовнича місцина в долині Білого Черемошу, неподалік відомого перевалу Німчич та такого природного дива Карпат, як Протяті камені, сприяла гарному настрою учасників. До того ж, чисте прозоре повітря із запахом смерек доповнювалося гарною погодою.
Керівники зборів також зауважили, що місцевий персонал був дуже уважним до учасників і всіляко сприяв якнайкращому облаштуванню побуту та харчування спортсменів. Щодо харчування, то воно було організоване на найвищому рівні. Спортсмени могли не турбуватися щодо якості продуктів та вміння місцевих кухарів, які змогли забезпечити збалансований раціон протягом всього періоду зборів.
Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» вже не вперше має нагоду приймати спортсменів. І, як завжди, буковинські господарі змогли забезпечити оптимальні умови для ефективного тренувального процесу та цікавого пізнавального відпочинку.

YlG7aRyZTog

A-qMRpXPNcs

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий