Збірній України вдалося завоювати на змаганнях у чемпіонаті світу з дзюдо для юніорів три медалі!

Нещодавно у столиці ОАЕ підійшли к кінцю змагання з дзюдо поміж юніорів, де Збірній України з дзюдо вдалося завоювати три медалі. Про це передає прес-служба Федерації дзюдо України.

Як, повідомляється, Єлизавета Каланіна (учасниця вагової категорії від 78 кілограмів) у змаганнях за третє місце перемогла суперницю - представницю Бразилії - Еллену Фуртадо.

Також на третій сходинці п'єдесталу пошани опинився і  Віктор Макуха, що змагався в категорії спортсменів з вагою не більше вісімдесяти одного кілограму. У півфіналі він поступився супернику вихідцю з Японії (ім'я спортсмена - Сотаро Фуджівара), а в боротьбі  за третє місце йому вдалося подолати представника Кореї -  Мун Джин Лі.

Показав гарні результати і  дзюдоїст Антон Савицький, що змагався в втішному турнірі у категорії до сотні кілограмів і у бронзовому фіналі зміг здобути безкомпромісну  перемогу над спортсменом з Німеччини Доменіком Шоенефельдтом. Антон Савицький спромігся  завоювати бронзову медаль у цих змаганнях.

Нагадуємо, Чемпіонат світу було проведено в Абу-Дабі (столиці ОАЕ) у період  з 23 по 27 жовтня 2015 року. А найкращім місцем для підготовки до змагань, звісно, буде спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир", що розташовано у місті Вижниця. Саме тут є всі умови для того, щоб спортсмени не тільки відточували свою майстерність, а й набиралися витривалості та життєвої енергії, що обов'язково знадобиться для подолання нових висот!