Заняття спортом взимку

Зима наближається з кожним днем, з ранку газони вже схоплені інеєм, і впору очікувати перших заморозків.

Холода - не привід відмовлятися від занять, але враховувати серйозне падіння температури необхідно навіть в стінах спортзалу.

Ми хотіли б поділитись з вами деякими порадами щодо тренувального процесу в приміщенні і поза ним на найближчі місяці.

1. Перекушуйте перед тренуванням. Інакше відразу після нього організм, що витратив багато енергії, який мав намір негайно поповнити її запаси, щоб не замерзнути. Це старовинний захисний механізм, і він дійсно спрацьовує, коли замерзання від голоду не є ілюзією. За годину-півтора до походу в фітнес клуб поїжте досхочу - але не надто багато! - складних вуглеводів, таких як макарони з твердих сортів пшениці і каші. Жири, білки і клітковина вам швидше завадять.

2. Не вистуджуйте кімнату, коли займаєтеся у будинку. Провітрити приміщення для занять і знизити температуру на догоду міфу про швидке спалюванні калорій в холоді - різні речі. Провітрювання необхідне, щоб ваше тіло отримало достатню кількість кисню. А ідеальна температура для тренування - 18 ° С, і не нижче.

3. Перша пробіжка на морозі - особлива. Якщо погода налаштовує на те, щоб віддати перевагу зимовій парковій доріжці, а не біговій доріжці в тренажерному залі, запам'ятайте: в перший раз на холодному повітрі можна бігати не більше двадцяти-тридцяти хвилин. Крім того, вам не знадобиться вода - краще вже вдома випити трохи рідини кімнатної температури.

4. Не поспішайте в душ після тренування. Неважливо, тривала годину або три, вашому тілу потрібно дати мінімум сорок хвилин, щоб прогрітися в м'якому кімнатному режимі. Краще займіть цей час розтяжкою, ніж нашкодите собі: контраст температур, який виникне, якщо ви не зробите паузу, дасть дуже значне навантаження на серце.

5. Гуляйте, якщо вам хочеться. Дозволяйте собі насолоджуватися зимовими катаннями на лижах, пробіжками і прогулянками досхочу, але будьте обережні і прислухайтеся до свого організму. На лижах можна провести і три-чотири години, а ось для пробіжки все-таки існують обмеження. У морозному повітрі знижений вміст кисню, і дихати складніше, тому не бігайте довше години.

6. Зробіть п’ятихвилину розминку - дію, яка допоможе вам краще адаптуватися і перейти в активний тренувальний режим, коли ви прийдете з морозу в фітнес зал.

7. Не забувайте про водний баланс. Взимку хочеться пити так сильно, як влітку, але при жироспалюючих тренуваннях у фітнес-залі все одно обов'язково вживайте воду. Питний режим - те, що має залишатися незмінним незалежно від сезону. Випийте склянку води перед самим початком занять, а потім кожні п'ятнадцять-двадцять хвилин тренування по парі ковтків. Волога відновлює тіло і позбавляє його від токсинів.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий