Загадкова велич Протятих Каменів

Спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир" знаходиться серед мальовничої місцевості, де багато цікавих місць, пов’язаних з історичним минулим Буковинських Карпатах, просякнутих легендами, які прийшли до нас з глибини віків. Однією з прикрас Карпат є місцина під назвою Протяті Камені. Ці скелі дуже величні та надзвичайні за своєю формою, вони просто вражають красою та навіть захоплюють подих. Іноді через розломи пробивається сонячне світло, що викликає неабияке захоплення.

Протяте Каміння Карпати

Скелі являють собою пласти пісковику, в яких утворилися тріщині та розломи, завдяки різним атмосферним явищам. Ці тріщини ніби протинають скелі наскрізь, від того пішла і назва Протяте Каміння. Але існує легенда, яка свідчить, ніби горянам вкрай було потрібно мати зручний шлях через гори, тому вони гріли воду в великих чанах та поливали каміння, аби воно розмило не досить щільну піщану породу, щоб утворились проходи-печери, які вони і назвали − протятими.

Протяте Каміння

Протяті Камені мають своєрідну форму, є навіть камінь-серце, а ще глиби, які виростають просто із землі. Але найцікавішою вважається природна арка, яка утворилась у високій скелі, та на вигляд нагадує око, то ж її назва відповідна – Соколине око.

Як бачите, Буковинськи Карпати багаті на різні цікавинки. Загадкова велич Протятих Каменів притягує до себе та манить красою, це варто побачити на власні очі, то ж спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» до ваших послуг.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий