Як часто тренуватися щоб не перевтомлюватися?

Тренуватись потрібно кожному ...

Немає універсальної кількості тренувань для всіх. Одні кажуть, що треба тренуватися через день, інші - що раз в три дні або взагалі раз в тиждень, що нібито якщо тренуватися частіше, то настане перетренированность. Але всі люди різні і ми повинні навчиться розрізняти звичайну лінь і перетренированность. Ви повинні відчувати своє тіло.

Важливо, на мою думку, усвідомити для себе, той факт, що фізичні заняття повинні займати досить вагоме місце в житті кожної людини. Навіть якщо людина ніколи особливо не займалась спортом, вона може тренуватися більше трьох разів на тиждень. Просто деякі тренування повинні носити характер «зарядки», тобто дуже легкого тренування (легкий біг, розминка, розтяжка).

 

Щоденні тренування не тільки розвивають фізичну силу

Знову ж таки, що входить в поняття щоденних тренувань: тренуватися щодня тільки на розвиток сили дуже складно і не правильно, повинна бути різнопланова підготовка.

Не варто постійно проводити силові тренування, адже крім сили, є ще і витривалість, яку можна розвивати за допомогою різних кардіо-навантажень. Досить тренуватися 3-4 рази на тиждень. Ну знову ж, звертайте увагу на стан свого організму!

Зрозуміло, що за надлишоку відпочинку м'язи почнуть «здуватися», або за його дефіциту можлива перетренированность, теж нічого доброго не принесе.
Єдина умова яке повинно виконуватися при заняттях спортом, це 8-9 годин сну і як мінімум триразове харчування.

Загалом, вирішувати, звичайно, вам, головне боріться зі своєю лінню і прислухайтеся до свого організму.

Якщо ви хочете досягти успіху, уникайте шести вад:
сонливості, ліні, страху, гніву, ледарства і нерішучості

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий