Вибираємо туристичний відпочинок!

Багато хто в свою довгоочікувану відпустку воліють не відпочивати де-небудь в романтичній Франції і не засмагати на Карибських островах, а зайнятися справжнісіньким туризмом. Подорожувати по горах чи займатись екстремальними видами спорту, все це і є туризмом та відпочинком.

Що таке відпочинок знає, напевно, кожен, а ось туризм, тут потрібно бути більш точним і ні в якому разі не плутати з простим перебуванням на який-небудь турбазі високо в горах, щоб подивитися на природу. Якщо бути коротким, то туризм, це переміщення людей з одного місця в інше, де їм надається ряд різноманітних послуг, пов'язаних із захоплюючими і екстремальними видами спорту. Це можуть бути і прості піші прогулянки, сплави по бурхливій річці, катання на квадроциклах та ін.

СОК «Богатир» на Прикарпатті.

Туризм і відпочинок у СОК «Богатир» який знаходиться у м. Вижниця, що на Прикарпатті, порадують вас своєю різноманітністю. Це край відомий своїми традиціями, туристичними розвагами та історичними пам’ятками.  Вижниця вважається прекрасним місцем на Прикарпатті, де є чудова природа, м'який клімат і унікальні пейзажі.

 

Розваги у Вижниці.

В СОК «Богатир» пропонуються різні види  туризму, які надають можливість своїм відвідувачам спробувати те, що їм доведеться більше по душі. Це велосипедні прогулянки, рафтинг, піші прогулянки в гори, катання на квадроциклах.

Вибравши СОК «Богатир», ви матимете цікавий та комфортний відпочинок, який подарує вам незабутні враження.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий