Відпочинок в Карпатах – ідеї для вдалого відпочинку

Зазвичай відпочиваючи в Карпатах, ми відшукуємо нові враження, емоції, відчуття та покращуємо здоров’я. Тут кожний знайде те, чого йому не вистачає. Плануючи свій відпочинок в Карпатах, зазвичай  більшість задумуються як краще провести свій час на відпочинку. Але насправді відпочиваючи тут весною, ви здобудете багато вражаючих емоцій та вражень, а також відчуєте адреналін, екстрим, романтику і отримаєте нові спогади. Активний відпочинок в Карпатах залежить тільки від Вас, оскільки зараз доступно дуже багато пропозицій для розваг на Гуцульщині. Тому, прочитайте наші поради та ідей, як добре відпочити в Карпатах.

 1. Трекінг у Карптах
  Люди романтики які мають хорошу уяву та фантазію, особливо полюбляють гори, оскільки вони їх надихають та приваблюють на звершення, творчість, ідеї та відкривають частинку чогось нового для себе. Тому для такого типу відпочивальників цікавим буде такий відпочинок, як піший хід.
 2. OLYMPUS DIGITAL CAMERArotator_3

 3. Карпатський трамвай
 4. Карпатський трамвай – це оригінальний та цікавий варіант екскурсій. Він являється цікавою розвагою для мандрівників. Вам не доведеться йти пішки, а відпочиваючи ви  помилуєтесь запропонованими екскурсіями.
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 5. Велотур
 6. Велотур в  Карпатах перетворить вашу відпустку на захоплюючу пригоду, але багатьох туристів лякає тільки думка про високі гірські підйоми, хоча велосипедна прогулянка можлива навіть для починаючих підкорювачів велосипеда . Для цього потрібно орендувати велосипед, та уважно засвоїти всі вказівки інструктора.bicycle-tour-transylvania

 7. Пізнати гуцульську культуру в музеях
 8. Гуцульська культура сповнена багатствами нашої історії, традиціями, обрядами, віруваннями, звичаями, побутом, промислом, одягом та багато ще чим цікавим, а це все ви можете побачити в музеях на Гуцульщині. Тому обов’язково приділіть трохи свого часу музеям і ваш відпочинок стане не тільки корисним, але й пізнавальним.
  09494238muz13

 9. Весняні Карпати з висоти пташиного польоту
 10. Ця пригода буде більш до вподоби для людей у яких відсутній страх висоти. Якщо ви полюбляєте підкорювати вершини, то Карпати саме для вас! Оскільки тут гірських вершин вдосталь.
  Скелелазіння  в Карпатах дуже популярний вид проведення активного відпочинку, який забезпечить Вас великим викидом адреналіну надовго. Головне віднайти досвідченого інструктора та дотримуватись його порад. 02_extreme_v_ukraine_extrem.lviv_.ua_

 11. Перепливти Карпати
 12. Відпочивайте за допомогою рафтингу на Черемоші, оскільки відчуття отримаєте не забутні. Але звісно, такий відпочинок для сміливих.

  рафтинг на Черемоші6

 13. Риболовля
 14. На риболовлі в Карпатах, ви відпочинете тілом та душею. Карпатські річки та озера сповнені смачною рибкою, а приготувати її допоможуть прямо на місці в нашому спортивно-оздоровчому комплексі “Богатир”. Місцину для риболовлі краще підбирати у селищах. А також пам’ятайте, що риболовля в озері Синевир заборонена.g-foto2

Який вибір Ви б не зробили, ми переконані, що він буде вдалий! Оскільки такий відпочинок як в Карпатах ви не відчуєте ні в одному куточку світу, бо природа Карпат унікальна і неповторна!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий