+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Весняні канікули в Карпатах

Як мінімум один раз на рік перед батьками стоїть питання, куди ж відправити дітей на канікулах? Особливо, коли хочеться показати дітям різні культурні пам’ятки, дати їм можливість насолодитися кожною миттю відпочинку, запам'ятати його надовго, але при цьому не забути і про оздоровлення та покращення фізичної форми!

Саме такий відпочинок ви можете отримати в Карпатах. Адже ця територія України має унікальну природу, найчистіше повітря, безліч культурних пам'яток, народних традицій та свят.

Якщо в планах не тільки відпочинок, а й проведення спортивно-оздоровчих зборів, то варто завітати до СОК «Богатир», який оснащений спортивною інфраструктурою для підготовки спортсменів різних напрямків підготовки. Гірське повітря, хвойні ліси, неймовірної краси природа і безліч гірських стежок для активного відпочинку – ідеальні умови для занять спортом та оздоровлення молодого організму.

Дитячий відпочинок в Карпатах навесні 2018 року в спортивно-оздоровчому комплексі «Богатир» - це кращі весняні канікули для вашого чада. Адже жителі західних регіонів України дуже відповідально ставляться до здоров’я та виховання юного покоління нашої нації. А ще місцеві жителі неймовірні оповідачі, здатні захопити, здавалося б, простою історією.

Прикарпатське містечко Вижниця обов’язково підкорить спортсменів - мандрівників цікавими екскурсіями, пішими походами в гори та різноманітними активними розвагами, які зроблять їх відпочинок незабутнім.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий