В Одесі було проведено Фінал Кубку України з таїландського боксу

Ще зовсім нещодавно (26-29 листопада 2015 року) у місті Одеса проводився Фінал Кубку України з таїландського боксу - чи не найочікуваніша подія для спортсменів та вболівальників! Як вже можна здогадатися, урочисте відкриття відбулося 27 листопаду. Його було проведено у спортивному комплексі Академії харчових технологій.

Окрім цього, у цей самий час проходив ще один визначний турнір, у якому взяли участь спортсмени з різних країн світу - «Кубок Чорного моря». На відкриття турніру завітав Одеський голова Геннадій Труханов Президент Європейської федерації з таїландського боксу Муей Тай.

Цей спортивний збір був відбірковим туром у формуванні команди - Українська збірна з таїландського боксу Муей Тай о 2016 році.
Звісно ця подія зацікавила багатьох, хто цікавиться спортом і колектив нашої спортивно-оздоровчої бази відпочинку "Богатир", адже багатьох спортсменів ми знаємо особисто - багато хто з них не раз гостював у нас і відновлював сили, а дехто приїздив на спортивні збори, що досить часто проводяться саме у нас.

І, доречи, спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир" має всі умови для того щоб підтримати спортсмена у гарній формі - професійний тренажерний зал, корти та зали для боротьби. А ще неповторна природа, що немов талановитий лікар, лікує і тіло, і душу.

Не стануть наші гості і нудьгувати, адже окрім тих розваг, що пропонує саме наш комплекс, навкруги є ще багато цікавого - можна просто прогулюватись лісом, ходити на екскурсії, чи знайомитися з історичними пам'ятками самостійно.

Дозволивши собі відпочинок на базі "Богатир", ви зможете набратися сил і іти прямісінько до перемоги, а ми будемо вболівати за вас!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий