Українські Карпати

Українські Карпати займають чотири області : Чернівецьку, Закарпатську, Львівську, Івано-Франківську. Умовно регіон можна розмежувати на дві частини – Прикарпаття і Закарпаття.

Українські Карпати - клімат

Клімат Карпат

Приблизно п’ять місяців в рік гори покриті снігом, і майже в будь-якому регіоні  Карпат можна кататися на лижах. Карпати являються джерелом чистого повітря та прісної води, тому вони є потужним кліматоутворюючим фактором.

Клімат  помірно-континентальний, в низинах зима коротка і м'яка, літо тепле з середньою температурою +19 .. + 21 ° C. В горах зима холодна і сніжна, літо коротке і прохолодне. З середини грудня лежить сніг, інколи з листопада по березень, або по травень.

Флора та фауна Карпат

slide_1

slide_3

В Карпатах мешкає багато різноманітних тварин, деякі з них відносяться до рідкісних. Також в цьому регіоні багато рослин, які вважаються цілющими. Річки та озера заповнені рибою, зокрема фореллю, це свідчить про екологічну чистоту водойм.

Озера і джерела Карпат.

Озеро Синевир вид зверху

Найчистішим та найпопулярнішим озером являється Синевир. Не менш популярними в Українських Карпатах є озеро Ворожеська, Івор, Апшинець та Мертве озеро (Журавлине). Карпати багаті на джерела та мінеральні води різних типів. Кожна область має своє джерело і більшість цих джерел є популярними у всьому світі : Трускавецька, Моршинська, Поляна - Квасова, Нафтуся, Ропа.

Спортивно оздоровчі комплекси

Богатир

Одним з найбільш цікавих спортивно-оздоровчих комплексів в Карпатах по праву вважається СОК Богатир, розташований в маленькому містечку Вижниця, Чернівецької області. У розпорядженні бази є зал з татамі, тенісний корт, зал для танцю, тренажерний зал, зал для боксу з рингом, власна столова де готують збалансоване трьох разове харчування, все це представляє великий інтерес для спортсменів різних видів спорту.

5

Спортсмени які проводять тренувальні збори в спортивно-оздоровчому комплексі ”Богатир” можуть скористатися нагодою та вирушити на одну з екскурсій Карпатами, також замовити прогулянки на велосипеді, кінні прогулянки, прогулянки на квадроциклах по карпатським горам і порибалити в гірських річках та озерах.

В Карпатах повітря пронизане фітонцидами хвойних рослин, а поєднавши це зі спортом виникає вражаючий ефект при оздоровлені дихальних шляхів спортсменів.

Оздоровчі курорти Карпат

Трускавець курорт

Курорт Трускавець відомий завдяки лікуванню травної системи, діабету, нирок та інших захворювань, також в ньому застосовують воду Нафтуся. Вода типу Боржомі та Віші популярна у Свалявському районі, ці води застосовуються при порушенні обміну речовин , туберкульозі та шлунково-кишкових трактах.  Частину джерел місцеві жителі називають святими, оскільки з ними пов’язано багато легенд.

Гірськолижні курорти

Буковель

Основними гірськолижними регіонами являються Буковель, Славське та Драгобрат.
Завдяки м’якій зимі тут довго лежить сніг, тому кататись можна навіть до кінця березня. Ці курорти є дуже популярними і бажаючих відвідати їх збільшується з кожним роком. Безліч підйомників, школи початківців гірськолижників, доглянуті траси, серед яких багато висвітлюються у вечірній час, пункти прокату інвентарю чекають спортсменів. Для відпочинку створено безліч закладів, в яких можна розслабитись та гарно провести час. По закінченню гірськолижного сезону все одно залишається  у мандрівників інтерес до Карпат, оскільки для продовження відпочинку створенні різноманітні кінні, велосипедні та пішохідні маршрути для будь якої вікової категорії.

Українські Карпати

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий