Туристичні маршрути на квадроциклах

Бажаєте подорожувати в горах?   Тоді до ваших послуг вельми цікаві туристичні маршрути на квадроциклах, які ознайомлять вас з унікальною природою Прикарпаття.

Для багатьох людей відпочинок в горах – це екстрим, драйв, адреналін. Тим, хто приїхав до Вижниці за яскравими враженнями, можливістю випробувати свої фізичні сили і твердість духу ми пропонуємо захоплююче проведення часу – поїздки на квадроциклах. Якщо Ви не знаєте, що це таке – ми із задоволенням вас познайомимо з цим оригінальним чотириколісними транспортним засобом.

Динамічні повні цікавих несподіванок траси в оточенні гарної природи і цілющого лісового повітря – саме такий багатогранний відпочинок ми гарантуємо нашим гостям. Складність маршруту залежить від вас: можливо, вибрати нетривалу прогулянку з мінімумом перешкод на шляху або відчути справжній драйв під час багатогодинного пригоди з відвідуванням найкрасивіших точок Прикарпаття.

Провести так захоплююче час може навіть новачок, який не має досвіду керування транспортними засобами – підкорити собі квадроцикл при бажанні може кожен. Початок захоплюючого заїзду передує докладний інструктаж по техніці безпеки по пересуванні на квадроциклі, а також видаються засоби індивідуального захисту – шолом і рукавички.

Подорожуйте по незвіданих куточках країни на простому і драйвовом транспорті! Відкрийте для себе красу Прикарпаття керуючи динамічним і неординарним квадроциклом!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий