В СОК «Богатир» відбувся тренувальний збір національної збірної команди України з годзю-рю карате

З 16 по 26 грудня СОК «Богатир» гостинно приймав національну збірну команди України з годзю-рю карате перед чемпіонатом Європи і світу серед дорослих, юніорів та юнаків. На території чистих лісів Карпат,  а саме тут знаходиться наш комплекс, створені всі умови для комфортного тренування, відпочинку та  гарного настрою для спортсменів.

Наш спортивно-оздоровчий комплекс розміщений на лісовій території серед гористої місцевості, яка сприяє оздоровленню. На сьогодні ні для кого не секрет, що тренування на свіжому чистому повітрі надзвичайно корисні для нашого організму, так як кров набагато швидше насичується киснем, що дає можливість нам менше втомлюватися під час тренування. Близькість спортивно-оздоровчого комплексу «Богатир» до природи допомагає налаштуватися на потрібну хвилю тренувань, розслабитися і викластися по повній. Також вдалим тренуванням сприяв привітний персонал, якісне харчування, затишні номери, чудова атмосфера і спортивні зали, які оснащенні професійним обладнанням.

Особливу увагу хочемо звернути на те, що на зборах був присутній Кусій Валерій Модестович - президент Національної Федерації годзю-рю карате України, і подякувати йому за щирий відео-відгук про наш комплекс.

В нас створені всі умови для тренувань та активного відпочинку для дітей та дорослих ,оскільки ми дотримуємось усіх стандартів і сучасних вимог для підготовки молодих спортсменів, тому запрошуємо до нас всіх бажаючих провести дійсно незабутні оздоровчі збори в Карпатах.

PT02EvEiN68SRjFJFFaLzQAb7c4Gtw8tM Jna26lDnnSg Kv6J7FPWSDg NX_CVEsnG6M RjyKdi480Ws rTnyI89PRP4 UBX_t0vu8zc uCe2HxPzdos ZRGTQ929VaIaHUuHCHCcLc CeCVETkSsEw GfkQloAVvx4

Ми бажаємо спортсменам національної збірної команди України з годзю-рю карате  гідно виступити на чемпіонаті світу.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий