Святі Буковинські місця – Монастир «Аннина гора»

Всіх тих, хто обожнює дивовижну красу карпатського краю та не уявляє свого життя без спорту, гостинно запрошує до себе СОК Богатир. В нас ви знайдете бездоганний рівень сервісу, затишні номери і всі умови для підтримки себе у гарній спортивній формі. Та це не все, що ми можемо запропонувати своїм гостям.
IMG_8184-720x480

Для тих, хто не любить сидіти на одному місці і намагається підчас відпочинку дізнатись і побачити якомога більше, ми з радістю підкажемо цікаві маршрути. Наприклад, дуже пізнавальною буде прогулянка у Монастир «Аннина гора» - свята місцина Буковини.
vv10

Історія цієї святині тягнеться ще з часів турецьких навал і має дуже гарну легенду, яку у всіх деталях вам зможе розповісти екскурсовод.
Починаючи з 1993 року на цій місцині було збудовано православний жіночий монастир з нижнім храмом. У храмові стоїть чудотворна ікона, що налічує безліч зцілень від невиліковних хвороб.
вашківці3

Якщо ви приїхали на спортивно оздоровчі збори і бажаєте відвідати Монастир «Аннина гора», радимо одягти на себе штани з міцної тканини, адже як розповідають місцеві, бажання тих вірян, що піднялись на стометрову монастирську гору, дивовижним чином здійснюються - зцілюються хворі, налагоджується сімейне життя та вирішуються матеріальні складнощі.
9937077_e16413ee
А ще радимо обов'язково набрати святої води з джерела, що б'ється наче дівоче серце - кажуть ця вода здатна лікувати!

Тож, як бачите, з нами ваш відпочинок в Карпатах аж ніяк не буде одноманітним чи нудним - ви зможете займатися спортом, відпочивати та набиратися незабутніх вражень відвідуючи цікаві місця, яких, доречи, у нашому краї є безліч. Адміністратори СОК Богатир завжди підкажуть вам цікаві маршрути для прогулянок та докладуть всі зусилля аби ваш відпочинок у нас став найприємнішою пригодою!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий