Священна Міква

В Карпатах чудово можна проводити час цілий рік. Адже окрім сніжних зим та соковито яскравого літа, карпатська місцина маже запропонувати ще безліч дивин. Приїжджаючи сюди усі відчувають, що тут і небо більш блакитне, і сніг яскравіший, трава зеленіша, а повітря наче бринить від чистоти...
Та природні красоти - це не все, що пропонує відпочивальникам Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» у Вижниці. Насамперед ми дбаємо про комфорт і гарний настрій своїх гостей - сучасно-обладнані номери, чиста територія, привітний персонал, спеціально відведені місця для дозвілля та занять спортом... В нас є все для тих, хто більш за все любить активний відпочинок в Карпатах.
миква Баал2
Та цікавинки зосереджені не тільки у стінах нашого комплексу, адже зовсім поряд з нами розташовано багато цікавих місць, відвідини, яких справлять на вас велике враження.
Наприклад, обравши Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» у Вижниці, ви маєте змогу побачити на свої очі унікальний природній басейн (микву) на річці Вижинці. У хасидських джерелах є записи, де вказується, що тут, недалеко від Вижниці, на початку вісімнадцятого деякий час жив Ісраель Бен Еліезер (1698-1760 р. р.) - майбутній засновник хасидизму, проповідник, цілитель Ваал Шев Тов (Бешт). Щоденно ревно молячись та проводячи ритуальні обмивання (навітьу зимку), він наближивася до Бога.
Сьогодні ця миква вважається святинею для послідовників Бешта. За легендою, для того щоб отримати благословення та відкрити для себе чудодійну силу води, треба пірнути у водойму без одягу.
Для того, що знайти Священну микву, треба у селі Виженка пройти ліворуч від санаторію "Зелені холми", спуститися стежиною вниз та ще трохи пройтись за течією. Дуже скоро ви побачите невеличкий водопад з природнім басейном і стареньким підвісним місточком - це і є Священна миква!
миква Баал1
І таких чудових і пізнавальних місць недалеко від Спортивно-оздоровчого комплексу «Богатир» у Вижниці дуже багато - наш персонал залюбки вам порадить де і що можна роздивитись. Тож, якщо ви є прихильником активного відпочинку в Карпатах - наш комплекс створено саме для вас!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий