Сучасні спортивні танці для відмінної форми та настрою

Популярність спортивних танців пояснює їх краса і оригінальність. Ритмічні рухи під музику подобаються хлопцям і дівчатам у всьому світі. Вони піднімають настрій і підтримують фізичну форму.

Тому, з огляду на потребу сучасних танцюристів у професійній підготовці до змагань та відновленні сил, в СОК «Богатир» проводяться спеціалізовані спортивно-оздоровчі збори з максимальною ефективністю, яка забезпечується чергуванням тренувань і активного відпочинку в гірській місцевості м. Вижниця. На території комплексу є вся необхідна інфраструктура: зал для танців, спортивний зал, затишно облаштовані кімнати для відпочинку та спор-кафе.

За останнє десятиліття популярність спортивних танців дуже зросла, це пояснюється бажанням підлітків бути активними і спортивними, і при цьому, отримувати задоволення від тренувань. Найбільш затребуваними видами танців зараз є: латиноамериканські спортивні танці (самба, румба, посадобль) тік-тонік, хіт-хоп, брейк-данс, стрип-денс, go-go, брейк-денс, фітнес танці, зумба. СОК «Богатир» вітає цю тенденцію і з задоволенням організує збори для учасників клубів спортивних танців.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий