Спортивний відпочинок

В Прикарпатському містечку Вижниця, яке відоме своїми культурними та природними пам'ятками, розташувався спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир».

СОК «Богатир» - це ідеальне місце для заняття спортом, проведення спортивних заходів та тренувань будь-якого рівня. Територія комплексу знаходиться в центрі міста, які зі всіх сторін оточене краєвидами гір. Фахівці відмічають високу екологічність даної місцевості, що гарантує повноцінне відновлення для спортсменів.

У комплексі передбачено все для прийняття спортивних груп, а також тренувального процесу і відпочинку (спортивні змагання, турніри, харчування). СОК «Богатир» у співпраці зі спортивними федераціями, спортивними клубами та приватними особами, організовує і проводить спортивні збори. Співробітники комплексу мають величезний досвід роботи з влаштування спортивного відпочинку, тому вже більше 100 команд, клубів облюбували це місце для проведення тренувань та відновлення сил.

Види спорту:

футбол, великий теніс, бадмінтон, ритмічна і художня гімнастика, айкідо, боротьба, джіу-джитсу, дзюдо, карате, кікбоксинг, мішані бойові мистецтва, рукопашний бій, самбо і т.д.

Відпочинок і розваги:

екскурсії в місті, рафтинг, піші прогулянки та ігри в лісі, руська баня, веселі конкурси.

На території комплексу є:

відкриті тенісні корти, зали для гри у малий теніс, стадіон «Черемош», тренажерна зала, зал для боксу, зала з татамі, спорт-кафе.

Територія комплексу огороджена і має власну стоянку. Щоденно здійснюється прибирання приміщень.

Довіртеся СОК «Богати» і досягнете максимальних результатів у спортивній підготовці вашої команди!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий