Спортивний туризм

Гірничо-пішохідний туризм є невід'ємною частиною в організації спортивно-оздоровчих зборів у СОК «Богатир». Адміністрація комплексу співпрацює з  професійними гідами, які мають значний досвід в організації піших екскурсійних турів до місцевих природних пам’яток.

Що таке туризм?

Енциклопедичний словник визначає туризм як організований тур за визначеним маршрутом. Туризм можна охарактеризувати і як один з видів активного відпочинку дітей та дорослих. Подорожуючи по цікавим місцям, учасники походу ознайомлюються з історією краю, його природними багатствами, культурними цінностями.

Сьогодні туризм - це життєво необхідна потреба кожного людини, що пов'язано, перш за все, з нестатком руху людей, урбанізацією, погіршенням екології в містах. А спортивний відпочинок у поєднанні з туризмом, на відмінну від інших видів, має перевагу в тому, що він доступний кожному, незалежно від віку, статті, фізичної підготовки і т. д. Кожен може знайти для себе маршрути, виходячи зі своїх бажань і можливостей.

Хто такий турист?

Щодня, а найчастіше в літні або вихідний дні, особливо на вокзалах, ми можемо побачити людей, одягнутих в похідний чи спортивний одяг, з рюкзаком за спиною і, як правило,  з вогнем в очах. Серед них ви можете зустріти  дітей, дорослих і навіть пенсіонерів... Зазвичай це групи людей від 2 до 15 людей.

ЦЕ - ТУРИСТИ!

Зазвичай вони мають керівника та заздалегідь спланований маршрут. А хороший настрої у всіх - від попереднього спортивного відпочинку, очікуваних яскравих позитивних вражень, від минулого спілкування біля багаття і нової енергетичної зарядки...

Що дає туризм?

Правильно підготовлений і добре проведений спортивно-туристичний відпочинок позитивно впливає на здоров'я, розвиває фізично та інтелектуально, всебічно зміцнює організм.

Хто може займатись туризмом?

Відповідь проста - ВСІ !!!

Від 2-х і до 100 років при наявності бажання і можливості будь-яка людина може займатися туризмом.

Як стати туристом?

Щоб стати спортивним туристом, необхідно, перш за все, знайти спортивний чи туристичний комплекс, або організацію, яка професійно займається плануванням спортивних походів.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий