Спортивно-оздоровчий комплекс для дітей

Заняття спортом займає лідируючу позицію в розвитку організму дитини. Існує нерозривний зв'язок між здоровим способом життя в дитинстві, і здоров'ям в зрілому віці.
За єдиної думки лікарів, психологів і педагогів, заняття спортом вкрай необхідні стрімко зростаючому організму, сприяючи зміцненню імунітету, зміцненню психіки і пластики руху дитини.

• Заняття спортом сприяють підсвідомому прагненню юного спортсмена досягти своїх особистих рекордів, що в кінцевому підсумку привчає його до подолання труднощів, прояву характеру і підвищення самооцінки.
• Заняття спортом спільно зі своїми однолітками допомагають дитині налагодити контакт з друзями. Навіть візуально, дитина, котра займається спортом, на тлі своїх "домашніх" однолітків виглядає не тільки здоровіше, а й більш рухливою і цілеспрямованою.

Для оздоровлення, з'єднаного з заняттями спортом під керівництвом досвідчених тренерів, створюються спортивно-оздоровчі комплекси.
Напрямки діяльності подібних комплексів мають різну специфіку. Тут вибір надається батькам та тренеру.

Що дає спортивний комплекс дитині

Спортивний комплекс для дітей - це не регулярні тренування по секціях. План заходів під час відпочинку дітей розробляється тренером, спільно з адміністрацією СОК «Богатир» на основі специфіки занять та мети спортивно-оздоровчих зборів. Кожен день, проведений в спортивному комплексі для дітей, розписаний буквально погодинно.

Мета спортивно-оздоровчих зборів - в ігровій формі прищепити дитині дух здорового суперництва, любов до спорту, навчити її вірити в свої сили.

Спортивно-оздоровчі табори розраховані на дітей від 6 до 17 років, що дає можливість дитині в ігровій формі подолати бар'єр спілкування, як з однолітками, так і з дітьми постарше. Не секрет, що багато підлітків страждають від зайвої сором'язливості. Вільне спілкування під час рухливих ігор, з часом непомітно усуне цей недолік. У програму відпочинку в СОК «Богатир» входять різноманітні спортивні змагання і вікторини виховного характеру.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий