Спортивно-оздоровчі збори на Прикарпатті

СОК «Богатир», який спеціалізується на проведенні спортивно-оздоровчих зборів, розташований на Прикарпатті. На території комплексу є: тенісний корт, спорт-кафе, тренувальні зали, а також містка паркувальна зона.

Місто Вижниця заслужено вважається одним з найбільш екологічно чистих куточків України. Гірський масив і сосновий ліс у поєднанні з пригірськими річками створюють унікальний клімат, сприятливий для тренувань та відновлення спортсменів після спортивних навантажень.

СОК «Богатир» спеціалізується  на проведенні спортивних зборів для різноманітних видів спорту (баскетбол, великий теніс, спортивна гімнастика, волейбол, футбол, різні види єдиноборств, настільний теніс).

Всі спортивні об'єкти знаходяться на території комплексу або в крокової доступності від нього. Можливе проведення турнірів і матчів. Комплекс ідеально підходить для проведення тренувальних зборів і турнірів будь-якої величини і віковій категорії спортсменів.

 

 

Інфраструктура комплексу спеціально створювалася для прийому спортивних команд, що укупі з багатим досвідом прийому гостей і гостинністю робить готель ідеальним місцем для проведення ваших зборів і турнірів.

ПРОЖИВАННЯ: пропонується комфортні номери. На всій території готелю є бездротовий доступ до Інтернету.

ХАРЧУВАННЯ: спорт-кафе  пропонує традиційні українські страви.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий