Cпортивно–оздоровчі збори Айкідо

З 23.01 по 30.01 в нашому комплексі «Богатир», проводили спортивно – оздоровчі збори з Академії Айкідо Dzansin, SAA м.Київ. Айкідо - це не просто вид єдиноборства, це спосіб життя зі своєю філософією і правилами. У перекладі з японської «айкідо» - це шлях любові і гармонії , який розвиває внутрішню силу, вдосконалює особистість, допомагає досягти гармонії тіла і духу.

D-E4ml5cCSU p5ZQ7wlziJQ

Звичайно, філософія і духовна користь Айкідо поєднуються з конкретною фізичною користю. Навчання Айкідо - це чудова програма для гармонійного фізичного розвитку, гнучкості і розслаблення.

Айкідо досягає успіху через енергійне навчання. Гнучкість суглобів і сполучних тканин розвивається за допомогою різних вправ для розтяжки і безпосередньо тренування. Розслаблення вивчається автоматично, інакше методи не будуть діяти, а збалансоване використання енергії стиснення і розтягування призводить до того, що навіть людина з низьким рівнем знань може володіти величезною енергією і навичками самооборони.

3nsKeYr1-78 5LUxxfIQBc4 97QqIpiIDl4 nyIuD7-ttP0 ULuS_MtsVIY wJuztpVb6sI ywH_h96rfpI

 

Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» запрошує всіх бажаючих для проведення спортивно-оздоровчих зборів по Айкідо в Карпатах.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий