Спортивні збори по боксу

Боксерський клуб «Богатир» з 12.01 по 20.01 провів спортивно-оздоровчі збори в СОК «Богатир», який розташований в Карпатах. Учасники спортивно-оздоровчих зборів приїхали з м. Києв з тренером Віктором Цехмейстром , який виховує справжніх чемпіонів, а природа та атмосфера Карпат спирияє успішному проведенню спортивних зборів. Саме під час занять боксом задіюються всі групи м'язів, тому результат у вигляді пружного, підтягнутого тіла не змусить себе чекати. Заняття боксом розраховане на кожну групу м'язів, саме тому вони тренують тіло, а калорії витрачаються по максимуму.

Заняття боксом не розраховані на певний рівень фізичної підготовки. В бокс може прийти будь-хто і в будь-якому віці. Досвідчені тренера правильно підберуть навантаження, виходячи з Ваших фізичних даних. Ви можете вибрати індивідуальні заняття боксом або заняття в групі результат все одно перевершить всі очікування. Бокс- це такий вид спорту, де тільки на перший погляд здається, що необхідно знати певні види прийомів і нічого більше. Без певного рівня фізичного розвитку знання прийомів боксу нічого не дадуть. Ось чому в кожне заняття боксом включені загальні фізичні вправи для тіла. Вони розвивають спритність, дозволяють нанести точний удар, маневрувати і оволодіти технікою боксу в повному обсязі.

2KzOh5GcOoo 5FkNXvgyQP4 5mFCYzmHlnc 6fPNnZxB4Z8 (1) 6fPNnZxB4Z8 7V9Nwj-w74Y a4g_x_HqKCU AFjhYcCxz5s DX_yjRNxINM DZB52TS-STM eEH03zOc8f4 FotIpkt2MaI gvzi3Ahitxs gwHLXbyVILI ItIZR382mLk j2lcgRa-ldI KT3dFe5dIyg MroV-Tki-q0 ntLfQ5mIFvc oXeFN214vRo PoAOOPH4qVM py0JbCU4-30 QdxRIPXEYPE rJQ7z4x7pew SFMs6Effn9w sfuqGmTY-bI snP4UDxZxak sOumqbVjzG0 t2Xe5Nssbbs vLPPkEPH4hI XKjSBOQO5Yg xxqFfYIyd3E ydVUR8pyMmI yHcrGaMVNSs zRaOag-NWw8

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий