Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир»

Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» дарує всім своїм гостям унікальну можливість позбутися від втоми сірих, одноманітних буднів, що схожі один з одним, як дві однакові краплі води. І мову зараз ведемо ані про лижні катання, і ні про літні прогулянки Карпатськими лісами. Ні, мова зараз йде про найдрайвовіший і найазартніший відпочинок – грі у пейнтбол.

Де-де, а тут вже можна відірватись на повну, позбутися комплексів, виплеснути адреналін та гарно і емоційно провести час. Ви тільки уявіть собі:

Ви, втомившись від роботи, вирішуєте їхати на відпочинок. І не самі, а з цілою ватагою друзів чи колег приїжджаєте до нашого комплексу відпочинку. Тут вас звісно зустріне гарний рівень сервісу, чудові краєвиди та найчистіше повітря у всій Україні. Але ж так хочеться чогось інакшого. Такого, що вріжеться у пам'ять на довго… Тут, вже звісно наш адміністратор запропонує пейнтбол – гру, що не зможе не викликати шалених емоцій.

Для гри у пейнтбол у комплексі «Богатир» вам додатково нічого не знадобиться. Все, що від вас потрібно – просто прийти. Доречи, усю підготовку до гри ми беремо на себе. Гарну амуніцію, справні маркери, легкорозбивні набої та безліч вражень – гарантуємо!

2 ответов

  1. Відпочивали у вересні 2015 року. Фотографії та опис на сайті повністю відповідають дійсності. Готель знаходиться в оточенні гір і лісу, що дозволять урізноманітити відпочинок прогулянками і збиранням грибів. По території не ходять сторонні, тихо і затишно. Харчування досить смачне. Тренажерний зал теж нормальний.
  2. Ми відпочивали з маленькою донькою і свекрухою. Номер зручний, персонал турботливий, але ненав'язливий. На мій погляд, Богатир - ідеальне місця для спокійного сімейного відпочинку.

Оставить комментарий