Спортивно-оздоровчі збори по футболу ФК “Чайка” м. Київ

В спортивно-оздоровчому комплексі "Богатир" з 3 по 9 та з 13 по 19 серпня 2015 року було проведено спортивно-оздоровчі збори по футболу ФК "Чайка" м. Київ перед підготовкою до чемпіонату м. Києва та України.

За словами учасників, комплекс порадував їх своїм прийомом: чудове розташування, гарне харчування, умови проживання та ставлення персоналу.

Даний комплекс знаходиться у м. Вижниця — мальовничій долині біля pічки Чеpемош.
Хлопці проживали в просторих кімнатах з усіма умовами. Регулярне трьохразове харчування максимально було збалансовано та ідеально підходило до потреб раціону спортсменів. А між тренуваннями вони могли погуляти по зеленій доглянутої території, насолодитися чистим горнолісним повітрям і красою Прикарпаття. Проте найбільшою перевагою комплексу є близьке розташування біля стадіону "Черемош" (50 метрів від комплексу), що дає змогу займатись там в будь-який зручний час.

«Розвинена інфраструктура спортивних споруд, комфортабельні умови проживання, екологічно чисте навколишнє середовище роблять спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» відмінним місцем для проведення не тільки навчально-тренувальних зборів, але і гарного відпочинку», - зазначив керуючий комплексу.
4jkW67YYAio

q9aMSsBZKZk

xGOUEAXZUx8

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий