+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Cпортивні збори

Для всіх тих, у чиєму житті активний відпочинок в Карпатах відіграє важливу роль, наш комплекс радо відкриває свої двері і запрошує на cпортивні збори. В нас є все для найкращого відпочинку для активних людей, що поєднали свої долі зі спортом:
• Найчистіше карпатське повітря, що ніби бринить перед вами.
• Найгарніший ліс з безліччю зростаючих у ньому рослин (деякі з них є настільки рідкісними, що їх більш ніде не знайдеш).
carpathian-autumn

  • Багато цікавих місцин, що розташувались неподалік від комплексу.
  • Найкращій рівень сервісу по всій окрузі
  • Наявність всіх умов для того, щоб провести на вищому рівні спортивно оздоровчі збори. У нас проводять спортивні збори в Карпатах по футболу, по карате, по айкідо, дзюдо, з танців та великого тенісу. Приїжджають до нас і представники інших видів спорту.
  • заняття спортом на свіжому повітрі Карпат.

DSC_1982PB240041BSM_2umrebE
• Затишний номерний фонд, який дасть можливість добре відпочити і набратися сил на нові спортивні звершення.

big_image_1428481309435
Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» у Вижниці допоможе провести спортивно-оздоровчі збори в Карпатах з різних видів спорту. На нашій базі розташовано спортивні зали і майданчики, що мають найсучасніше обладнання. Та не доведеться сумувати у нас і тим, хто до спорту має досить опосередковане відношення, адже ви завжди зможете відпочити в комфортних умовах, сходити в ліс чи помилуватися різноманітними цікавинками, що є поблизу від бази відпочинку.

Рівень нашого сервісу високо оцінило багато спортивних колективів. Наприклад, тільки у серпні 2015 року в нас проводились збори Клубу Айкідо Йошинкан з Києва та спортивно-оздоровчий збір по футболу ФК "Чайка", збори по тайському боксу, карате, спортивним танцям, великому тенісу. Також саме у нас відбулися підготовчі збори різних команд до Чемпіонату України по дзюдо.
Тож, якщо ви маєте намір провести спортивно-оздоровчі збори і при цьому добре і з комфортом відпочити, то СОК "Богатир" - це саме те, що ви шукали!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий