З 21 по 28 серпня цього року на базі «Богатир» проходили спортивні збори Клубу карате «Ballator» з міста Стрий, що на Львівщині.

Чисте гірське повітря, неймовірні краєвиди, струнки смереки – все це давно стало візитівкою спортивно-оздоровчої бази «Богатир», що вже багато років надає можливість різним спортивним колективам забезпечити ідеальні умови для якісного відпочинку та ефективних тренувань.

З 21 по 28 серпня цього року на базі «Богатир» проходили спортивні збори Клубу карате «Ballator» з міста Стрий, що на Львівщині. Разом із спортсменами на базу прибув і керівник клубу Мар’ян Миколаєвич Парадівський, який відразу зауважив гідні умови для проживання та тренування підопічних йому спортсменів.

Особливу увагу керівника привернула мальовнича місцевість на берегах стрімкого Черемошу. Краса Буковинських Карпат та кришталево чисте повітря традиційно допомагає спортсменам проводити тренування з особливим натхненням, яке неодмінно впливає на кінцевий результат.

Прекрасні умови для відпочинку, можливість оглянути навколишні чарівні смерекові ліси, відвідати незвичайні природні атракції на кшталт Тюдівської скелі або скельного утворення Соколине око, дозволили зробити збори не лише цікавими, але й надзвичайно корисними та пізнавальними. До того ж, ставлення персоналу та якісна різноманітна їжа, з повним дотриманням вимог спортивного харчування, максимально сприяли ефективності проведеного заходу.
hMBKtbr2sVg

SXc9SrATyKM (1)

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий