Садиба – музей Яремчука

Для всіх тих, хто любить активний відпочинок в Карпатах, наш спортивно оздоровчий комплекс радо відкриває свої двері на протязі всього року. У нас, безперечно, можна вдосталь милуватися дивовижною природою, займатися спортом та просто відпочивати, та є можливість і провести пізнавально свій час. Наприклад, зовсім поряд з нами розташована садиба - музей Яремчука.

Прогулянка до цього музею стане родзинкою вашого відпочинку, адже будинок садиби неймовірно гарний і автентичний, виконаний у типовому буковинському стилі - одноповерхова будівля з високим дахом з черепиці.

Саме тут минули дитинство та юність видатного українського співака Назарія Яремчука. На даний час доглядає за садибою рідна сестра співака. Вона ж і виконує роль гіда-екскурсовода, що залюбки розповідає про брата: про його творчість і вподобання, про те, як проходило його життя.

Серед експонатів можна побачити сімейні реліквії та світлини, вирізки з газет та журналів, що розповідають про життєвий шлях Яремчука. Також відвідувачі мають можливість роздивитися сценічні костюми та вишиванки. Особливе місце займає вишиванка, що вишита матір'ю співака з використанням старовинної техніки.

Також тим, хто приїхав на відпочинок чи збори у Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» у Вижниці і прийшов до садиби-музея Яремчука радимо роздивитися пам'ятку гуцульської архітектури - Дмитрівську церкву. Побудовано її було з дерева ще у 1883 році.

І, звісно ж, найяскравішим спогадом про відпочинок стане Вижницький Національний природний парк. Одним словом, сумувати та нудьгувати у нашому комплексі вам не доведеться - кожен знайде розваги за власним смаком, а ми цьому будемо радо сприяти!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий