Результати відкритого чемпіонату Києві 2015 року з бразильському джиу джитсу

Одне з основних подій з бразильського джиу джитсу, відкритий чемпіонат міста Київ, 25 жовтня відбулося 2015 року в спортивному комплексі «Меридіан». Як завжди, організувала спортивний захід Федерація бразильського джиу-джитсу України. У спортивному заході взяли участь як дорослі, так і діти з різних куточків нашої країни, а також з Ізраїлю та Молдови. Всього у Відкритому чемпіонаті взяли участь 340 спортсменів різного віку та вагових категорій.
П'ятьом абсолютним переможцям у своїх вагових категоріях серед дорослих спортсменів були вручені сертифікати від бутіка спортивного та бійцівського одягу Fightwear, які дають право на придбання товарів на суму 2000 грн. Юні спортсмени від 4 до 15 років були нагороджені призами від книгарні Booklya, який подарував молодим бійцям книги про спорт. Чимало зробив для того, щоб чемпіонат відбувся, колектив Академії бразильського джиу джитсу Грейсі-Барра Kiеv.
У грудні 2015 року в Києві відбудеться ще більш важливий захід - відкритий чемпіонат України, на який з'їдуться ще більше спортсменів з нашої країни та зарубіжжя.

Нагадаємо, 21-25 серпня 2015 року на спортивно-оздоровчій базі «Богатир», що розташована серед мальовничих Карпатських гір, неподалік буковинського містечка Вижниці, проходили збори київського клубу бразильського джиу-джитсу Gracie Barra Kiev.

 

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий