+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Рафтинг в Карпатах навесні

Рафтинг в Карпатах в будь-який час року цікавий і захоплюючий. Навесні ці емоції множаться в кілька разів.  Рафтинг в Карпатах навесні - холодні бризки води і теплі промінчики сонця, екстрим – безпека, командний дух та емоції, які перехоплюють дух.

Під час сплаву  у кожного учасника буде можливість випробувати на собі характер гірської річки Черемош, самоствердитися ну і звичайно познайомитися з природою і традиціями карпатського краю.

Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир»  пропонуємо тури для новачків і досвідчених рафтерів. Сплав по річці Черемош чудово підходить тим, хто відкриває для себе цей вид активного відпочинку та  просунутим рафтерам.

Ви можете бути впевнені, що сплави на рафтах  продумані і це є запорукою успішного відпочинку. Водний похід змусить вас забути про цивілізацію і повністю розслабитися під час активного відпочинку. Маршрути турів проходять по найбільш цікавих порогах річок і гірських вершин – адреналін, яскраві емоції і відпочинок від міської суєти гарантовано!

СОК «Богатир» пропонує своїм гостям програми відпочинку різної тривалості, від одноденних сплавів до 10-15 денних заїздів спортсменів з індивідуальними програмами тренувань, пішими походами та різноманітними екскурсіями.

Переваги рафтингу:

  • складність підвищується по наростаючій - на початку кожного туру новачки будуть навчені основам техніки веслування та правилами управління плавзасобами, а досвідчені туристи пригадають свої навички;
  • всі тури проходять під керівництвом досвідчених інструкторів, так-що за безпеку під час рафтингу можете бути спокійні;
  • туристів чекають розваги не тільки в процесі рафтингу, але і протягом всього туру.

З нами вам буде цікаво і безпечно в будь-якому вибраному турі. Дивовижні пороги, яскраві пейзажі, пам'ятки архітектури, купання в річці. Відпочинок, який запам'ятається вам надовго!

Відпочинок і рафтинг в СОК «Богатир» - це можливість отримати море нових вражень, познайомиться з красою Карпат і культурою гуцульщини. Рафтинг навесні подарує вам заряд позитивної енергії на цілий рік, навіть після короткого відпочинку в нашому комплексі ви відчуєте прилив сил.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий