Рафтинг на Черемоші

Полюбляєте активний відпочинок та красоту гірських річок і пейзажів, або вам потрібно зняти стрес, тоді рафтинг в Карпатах на Черемоші саме для вас. А зайнятись цією розвагою можна зовсім неподалік від СОК «Богатир», а саме на річці Черемош.

hc8EvFbXvfE

Природа наділила цю карпатську річку потужними порогами, яким присвоєно 1-3 категорію складності. Сплав по Черемоші - це вища ступінь драйву та захоплення, і також неабияка насолода від споглядання красот Карпатського краю, де природа така незаймана та чиста. Рафтинг на Черемоші − один з найкращих екстремальних сплавів в Україні, і на весні, і восени, і на початку літнього сезону.

rafting

Взимку сніги насичують річку стабільно високим рівнем води, а нахил русла Черемоша створює швидкісну течію, що дає змогу здійснювати надзвичайно цікавий сплав. Велика кількість порогів доповнять ефект вражень, навіть їхні назви досить цікаві: «Криворівня», «Біла кобила», «Дземброня», «Гук» та інші.

Хоча рафтинг є екстремальним видом відпочинку, але він не потребує якоїсь довготривалої підготовки, тому займатись сплавом можуть всі, кому хочеться відчути присмак свободи і захоплення. Для рафтингу погода не має особливого значення, бо навіть в дощ цілком можна зайнятись сплавом, що ще більше розбурхує фантазію та емоції.

Для тих, хто хоче вперше зайнятись рафтингом, розробляються індивідуальні маршрути, досвідчені інструктори врахують ваші побажання, що до сплаву, кількість порогів, їх складність та тривалість сплаву. Тому, якщо ви навіть не тримали в руках весла, не варто хвилюватись, вас всьому навчать і допоможуть опанувати цей вид розваги.

Активний відпочинок в Карпатах винагородить вас наснагою на щоденну працю, і в наступному році ви неодмінно знову завітаєте до нас, адже враження незабутні!

2006_0721image0005

1 ответ

  1. Мені сподобалось. Це неймовірний викид адреналіну

Оставить комментарий