Професійні спортивні збори

Щоб домогтися гарних результатів, спортсменам доводиться витрачати чимало сил і нервів. Причому ступінь прикладених зусиль не залежить від того, змагаються вони в якості професіоналів або аматорів, беруть участь в чемпіонаті світу або в змаганні, організованому між спортивними клубами. У будь-якому випадку, бажаний результат може бути досягнутий, якщо учасникам будуть надані хороші умови для відпочинку і тренувань.

СОК «Богатир» обладнаний професійною інфраструктурою для проведення занять, щоб отримати максимальний результат від затрачених зусиль на заняття.
Вдале розташування комплексу на просторах Прикарпаття, а саме в м. Вижниця, яке зі всіх сторін оточене краєвидами гір та славиться своїми історичними пам’ятками (садиба-музей Яремчука,  музей прикладного мистецтва, головна синагога, ратуша), дозволяє зробити відпочинок не лише активним, а ще й пізнавальним.

Зал з татамі фото

Яка користь від спортивних зборів?

Організація спортивних зборів необхідна, щоб:
• команда могла підготуватися до майбутніх змагань, не витрачаючи свої сили і ресурси на рішення допоміжних проблем;
• спортсмени могли відновити свої сили після змагань;
• забезпечити сприятливі умови для тренувань;
• згуртувати команду.

Весь спектр видів спорту

Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» в змозі провести спортивні збори будь-яких видів спорту.  Організовує професійні тренувальні збори для українських та закордонних спортсменів різних напрямків підготовки:

• мішані бойові мистецтва;
• спортивна боротьба;
• бальні та спортивні танці.

 

 

За попередньої домовленості ми можемо все організувати спеціально під певний вид спорту. Завдання наших гостей відпочивати і тренуватися, а наше - організувати все необхідне для цього, щоб убезпечити вас від будь-яких турбот. За побажанням гостей, в програму заходу можуть бути включені екскурсії або релаксуючі процедури для спортсменів.

Запрошуємо на дитячі та дорослі навчально-тренувальних збори на території комплексу «Богатир», що має спортивно-оздоровчий характер.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий