Подорож в Карпати Львівською залізницею для киян

Львівська залізнична магістраль є найстарішою в Україні. Вісім з половиною мільйонів людей проживають у районі її розташування. А у місті Львів знаходиться Управління Львівської залізниці.22 грудня Львівська залізниця повідомила, що тепер без проблем можна швидко і комфортно потрапити на відпочинок в Карпатах від Києва до Івано-Франківська, подолавши лише 768 кілометрів трішки менше ніж за вісім годин. Також стало відомо, що подорожувати можна  швидкісним потягом №741 та №742 або регіональними експресами №704 та №703. Від 13 грудня цього року вже почав курсування  новий експрес Львів – Івано-Франківськ – Львів. Регіональний експрес вирушає зі Львова о 12.25 і прибуває до Івано-Франківська о 14.10.  Від  міста  Івано-Франківськ відправлення потягу відбувається   о 14.32 , а прибування до Львова о 16.22.   Проміжні зупинки на своєму шляху потяг не робить. Квитки коштують всього лише  111 гривень.

Дизель-потяг серії ДПКр-2 вироблений на Крюківському вагонобудівному заводі. Це майже найбільше і найстаріше машинобудівне підприємство України. Розташоване воно у Кременчуці в Полтавській області. Потяг  працює в умовах від −40 до +40 градусів. Кожен вагон має вміщати  більше 250 пасажирів, враховуючи комфортні  місця і для сидіння, і  для стояння.

Якщо комусь потрібно потрапити до Прикарпаття з Києва або навпаки, то для цього була  створена комфортна  пересадка на  швидкий  потяг №741 Дарниця – Трускавець Час його відправлення зі столиці  о  06.22 , а час прибуття до Львова  о 11.59.

Для скорочення часу, який витрачається на дорогу, також передбачається дуже зручна пересадка на потяг №742 Трускавець - Дарниця, якщо їхати від Івано-Франківська до столиці. Завдяки цьому будь-який пасажир має  велику кількість часу до початку  відправлення регіонального експресу, наприклад, можна спокійно попити десь кави.. Загалом поїзд без пересадки у Львові  їде сім годин і двадцять дві хвилини.

Так як перед новорічними святами люди подорожують дуже часто, чи то їдуть додому, чи то навідати родичів і друзів, Укрзалізниця збільшила кількість додаткових та цілорічних поїздів в декілька разів. Більшу частину яких складають вокзали та станції саме Львівської залізниці.

Також Львівська магістраль нагадує, що можна заздалегідь замовити квитки на потяг через інтернет або купити раніше у касі. Всім пасажирам щасливих та веселих  подорожей!

Спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» вітає всіх з наступаючим 2016 роком і бажає, щоб подорож в Карпати для Вас і ваших рідних запам'яталась новими враженнями і позитивними емоціями.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий