Петропавлівский костел

У мальовничій місцині розташувався наш спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир" - всюди наших відпочивальників буде оточувати краса карпатського краю. А ще в нас найчистіше повітря і гарна природа. У яку б пору року ви не завітали б до нас, вам завжди знайдеться на що помилуватися - взимку роздивлятися пухнасті шапки снігу, що вкривають крони дерев, навесні поспостерігати за веселими струмочками і першими квітами, влітку захоплюватися соковитою зеленню, а восени збирати урожай грибів.
Та не тільки гарну природу і високий рівень сервісу ми можемо запропонувати своїм гостям. Наприклад, якщо ви приїхали на спортивні збори і маєте трохи вільного часу, наші співробітники радо порадять вам цікаві місця, які варто оглянути. Одним з таких місць є Петропавлівский костел.
Знаходиться він у центрі самого міста Вижниця на вулиці І. Бурги - зовсім недалеко від нас. Свою назву отримав на честь Святих апостолів Петра і Павла, тож і називається Петропавлівський костел. Збудовано його було у ще далекому 1812 році на кошти вірменського заможного магнату Г. Айваса. Справно працював костел до самісінької війни, а як друга світова війна добігла кінця, костел втратив свій статус, богослужіння не проводились, а споруду було переобладнано під склади для господарства. Відтоді і до 90-х років минулого століття храм не звався храмом і богослужіння у ньому не проводились. А ось починаючи з 90-х років двадцятого сторіччя, храм було повернено у власність греко-католицької громади.
А повернувшись з пізнавальної прогулянки, ви зможете підкріпитися смачними гуцульськими стравами з автентичного меню, що для вас приготує шеф-повар СОК "Богатир". Такий різнобічний відпочинок якнайкраще допомагає зняти стрес і навантаження і набратися сил на тривалий час!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий