Осінній рафтинг в Карпатах

Сплав по гірській річці Черемош, що знаходиться на околицях м. Вижниця - перш за все, розрахований, на людей, які вирішили поєднати активний відпочинок з приємним проведенням часу на неперевершеній по красі природі Карпат.

Адже, рафтинг по гірській річці - це кожен раз нові захоплюючі відчуття, жага пригод і драйв. А якщо додати й чисте карпатське повітря, кулінарні шедеври, велопрогулянку, подорожі до водоспадів і похід таємничою стежкою Довбуша - це і являється активним відпочинком у СОК «Богатир». Тут туристів чекають не тільки панорамні види гірських вершин і мальовничі береги Виженки, урочище «Лужки», перевал «Німчич». Стежка Олекси Довбуша для новачків стане невеликим пішим випробуванням. Але всі, хто підкорить її, отримують винагороду.Це захоплюючий дух вид на Карпати, а також впевненість у власних силах і спритності.

Криштально чисте повітря, вечора біла багаття, чиста вода, цікаві, але не складні для проходження пороги річки, унікальні природні пам’ятки та музеї м. Вижниця-усе це Ви можете випробувати разом з друзями, відвідавши спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир».

Чекаємо Вас у гості.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий