НАЙНЕЗВИЧАЙНІШІ ВИДИ ФІТНЕСУ – НАШ ТОП!

Фітнес – це здоров'я, краса і...трошки комерції! Кожен рік в межах цієї індустрії з'являються десятки нових напрямків. Деякі з них здаються, м'яко кажучи, дивними. Зустрічайте «Топ-4» найнеймовірніших видів фітнесу за версією Hello Sport!

СТІЛЕТТО

Мало хто може перевершити у привабливості ефектну красуню на шпильках. Мабуть про це якраз і думали творці Stiletto Fitness – спортивних занять для дівчат, що проводяться виключно у взутті з високим каблуком. З'явившись не так давно, стілетто швидко завоював популярність спочатку в рідній Італії, а потім і за її межами. Послідовниці цього напряму фітнесу переконані в його виняткову користь для постави, сідниць і литкових м'язів. Крім того всі в один голос кажуть, що після таких тренувань хода стає набагато жіночніше.

Правда, професійні лікарі не так оптимістичні. За їх даними навіть звичайне носіння взуття на підборах протягом довгого часу – прямий шлях до артрозу і варикозу. Про важкі тренуваннях в ньому і говорити нічого.

ПАНК-РОК АЭРОБИКА

Як показує практика, на хорошому панк-концерті дуже навіть реально схуднути. Стрибати, штовхатися в натовпі, танці під драйвову музику – чим не зарядка? І чим не ідея для нового напрями фітнесу?

Punk Rock Aerobics – майже той же концерт, тільки в спортзалі. Цей вид аеробіки створили дві великі любительки року з США – Мора Джаспер і Хілкен Манчіні. На їх заняттях твориться справжнє безумство в самому гарному сенсі цього слова. Крики, стрибки, штовханина, гри на уявній гітарі... Це і багато іншого відбувається в їхньому фітнес-залі під бадьорий панк-рок або «каліфорняк». Загалом, дівчатам вдалося створити одну з найбільш веселих і безтурботних фітнес-програм.

КАРАОКЕ-ФИТНЕС

Пробували коли-небудь танцювати хіп-хоп, підспівуючи при цьому тренеру? Спробуйте і зрозумієте, наскільки це потужне кардіонавантаження. Фітнес-караоке придумав Біллі Бленкс-молодший – танцівник і син знаменитого американського фітнес-інструктора. Винайдена ним методика припала людям до душі. Вона весела і, що характерно, дуже ефективна. Хіп-хоп сам по собі дуже енерговитратний, а в поєднанні зі співом сприяє максимальному розвитку дихальної системи. Так що якщо бажаєте корисно і запально урізноманітнити свої тренування – спробуйте позайматися за методикою Біллі. Гарантуємо – поганий настрій буде знищено в пил!

ФІТНЕС З КОЛЯСКОЮ

Мами теж хочуть виглядати спортивно! І народження дитини не повинно ставити хрест на цьому бажанні. Спеціально для тих, хто не може розлучитися зі своїми малюками, був вигаданий фітнес з коляскою. До занять допускаються мами та їхні діти, яким виповнилося мінімум 6 тижнів.

Коляска використовується як своєрідний тренажер, створює непогану опору. Від неї можна робити присідання, махи, повороти і навіть віджимання. При цьому малюк всередині свого «транспорту» відчуває лише легке, приємне заколисування. Деяким мамам так подобається подібна аеробіка, що вони вирішують займатися нею самостійно на свіжому повітрі. Для цих цілей продаються спеціальні коляски Stroller Jogger, що володіють підвищеною стійкістю. Попит на них постійно зростає, так що тут комерція дійсно процвітає!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий